• SHOP
  • CLUB
Premiumaccount uitproberen
0
Mijn garage
Voertuig toevoegen
0
Artikelen #51-6979
0,00 €
Uw winkelwagentje is nog leeg
Zo kunt u een product kopen dat met uw auto compatibel is
U KUNT UW AUTO NIET VINDEN IN DE CATALOGUS?

MAHLE ORIGINAL OC 47 Oliefilter 3/4"-16UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen, Opschroeffilter

Artikelnummer: OC 47 EAN: 4009026026953
Beoordelingen - 22
Beschrijving
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte [mm]: 119,5, 120
  • Schroefdraadmaat: 3 / 4"-16UNF-2B
  • Diameter o-ring [mm]: 62,0
  • Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap: OCS 1
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met twee terugloopbeveiligingskleppen
  • Diameter [mm]: 76,0
  • Diameter 2 [mm]: 71,0, 72,0
  • Ventieltype: Overstroomklep
  • Draaimoment [Nm]: 20
  • Verpakkingshoogte [cm]: 11,99, 12,50
  • Nettogewicht [g]: 358, 396
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 7,85, 8,00
  • Verpakkingslengte [cm]: 7,9, 8,0
  • productnummer: OC 47
  • onze prijs: 5,70 €
  • Merk: MAHLE ORIGINAL
  • EAN nummer: 4009026026953
  • Uitvoering: Dit kenmerk hangt af van het automodel
  • Conditie: Geheel nieuw
Gebruiksnummers: MAHLE ORIGINAL 72551553, MAHLE ORIGINAL 77642077, MAHLE ORIGINAL 79953481
In voorraad
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

11,79 € -51%
5,70 €

Prijs incl. 21% BTW

excl. verzendkosten

Voeg toe aan verlanglijst
Autodoc Plus voor MAHLE ORIGINAL 72551553
Meer informatie
Geschikt voor de personenwagens van
ALFA-ROMEO
BARKAS
CHEVROLET
CHRYSLER
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD-USA
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND-ROVER
LEXUS
MAZDA
MITSUBISHI
NISSAN
NSU
PORSCHE
SAAB
SEAT
SKODA
SUBARU
SUZUKI
TRABANT
VAUXHALL
WARTBURG
ОЕ-nummer

OE referentienummer(s) vergelijkbaar met de originele artikelnummers:

MAHLE ORIGINAL 056 115 561 G Oliefilter

Volledig gelijkwaardige producten

-41%
RIDEX 7O0006 Oliefilter 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, Opschroeffilter
Product informatie
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte [mm]: 122
  • Schroefdraadmaat: 3 / 4-16 UNF
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met een terugloopbeveiligingskleppen
  • Diameter [mm]: 77
  • Diameter afdichtirng vanaf [mm]: 62
  • productnummer: 7O0006
  • onze prijs: 4,05 €
  • Merk: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191236282
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
RIDEX 7O0006 Oliefilter
Artikelnummer: 7O0006
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

6,97 €
4,05 €
(Prijs per stuk)
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-49%
CHAMPION COF100160S Oliefilter 3/4
Product informatie
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte [mm]: 120
  • Schroefdraadmaat: 3 / 4"-16 UNF
  • Binnendiameter [mm]: 72
  • Diameter [mm]: 76
  • Diameter 1 [mm]: 77,5
  • Versie: w / Anti-Drain valve, w / Anti-Syphon valve, with By-Pass valve
  • Bundeltype: Doos
  • Verpakkingslengte [cm]: 7,8
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 7,8
  • Verpakkingshoogte [cm]: 12,2
  • productnummer: COF100160S
  • onze prijs: 4,10 €
  • Merk: CHAMPION
  • EAN nummer: 4044197763139
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
CHAMPION COF100160S Oliefilter
Artikelnummer: COF100160S
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

8,06 €
4,10 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
MASTER-SPORT 719/15-OF-PCS-MS Oliefilter 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, Filter insert
Product informatie
  • Filter type: Filter insert
  • Hoogte [mm]: 123
  • Schroefdraadmaat: 3 / 4-16 UNF
  • Binnendiameter 2 [mm]: 62
  • Openingsdruk omloopklep [bar]: 2,5
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met een terugloopbeveiligingskleppen
  • Diameter [mm]: 76
  • Buitendraad 2 [mm]: 71
  • Nettogewicht [kg]: 0,3
  • Bruto gewicht [kg]: 0,3
  • productnummer: 719/15-OF-PCS-MS
  • onze prijs: 4,86 €
  • Merk: MASTER-SPORT
  • EAN nummer: 4250083947419
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
MASTER-SPORT 440719150 Oliefilter
Artikelnummer: 719/15-OF-PCS-MS
4,86 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-33%
UFI 23.130.01 Oliefilter 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, Opschroeffilter
Product informatie
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte [mm]: 123
  • Schroefdraadmaat: 3 / 4-16 UNF
  • Binnendiameter 2 [mm]: 61
  • Openingsdruk omloopklep [bar]: 2,2
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met een terugloopbeveiligingskleppen
  • Diameter [mm]: 76, 78
  • Buitendraad 2 [mm]: 71
  • productnummer: 23.130.01
  • onze prijs: 4,94 €
  • Merk: UFI
  • EAN nummer: 8003453040489
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
UFI 23.130.01 Oliefilter
Artikelnummer: 23.130.01
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

7,45 €
4,94 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-43%
MAPCO 61097 Oliefilter 3/4-16 UNF, Opschroeffilter
Product informatie
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte [mm]: 123
  • Schroefdraadmaat: 3 / 4-16 UNF
  • Binnendiameter 2 [mm]: 62
  • Openingsdruk omloopklep [bar]: 2,5
  • Diameter [mm]: 76
  • Buitendraad 2 [mm]: 71
  • productnummer: 61097
  • onze prijs: 5,27 €
  • Merk: MAPCO
  • EAN nummer: 4043605079244
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
MAPCO 61097 Oliefilter
Artikelnummer: 61097
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

9,35 €
5,27 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-57%
BOSCH 0 451 103 033 Oliefilter 3/4
Product informatie
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte [mm]: 123
  • Schroefdraadmaat: 3 / 4" 16 UNF
  • Binnendiameter 2 [mm]: 62
  • Openingsdruk omloopklep [bar]: 2,5
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met een terugloopbeveiligingskleppen
  • Diameter [mm]: 76
  • Buitendraad 2 [mm]: 71
  • Aantal: 1
  • productnummer: 0 451 103 033
  • onze prijs: 5,31 €
  • Merk: BOSCH
  • EAN nummer: 3165141015959
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
BOSCH P 3033 Oliefilter
Artikelnummer: 0 451 103 033
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

12,48 €
5,31 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
Autodoc online werkplaats Doe-het-zelf autoreparatie
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een TOYOTA AYGO 1 (AB10) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een PEUGEOT 206 1 (2D) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een FIAT 500 (312) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een MERCEDES-BENZ С W203 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe motorolie en oliefilter vervangen op een PEUGEOT 308 1 T7 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een RENAULT MEGANE 2 (LM) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een CITROEN C3 1 (FC, FN) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een SUZUKI SWIFT 3 Hatchback [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een VW TOURAN 1 (1T3) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een RENAULT CLIO 3 [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een RENAULT CLIO 2 (C65) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een RENAULT KANGOO 1 (KC) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een PEUGEOT 207 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een OPEL CORSA C (F08, F68) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een VW GOLF 4 (1J1) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een FIAT PUNTO 199 [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een FIAT PANDA (169) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een RENAULT TWINGO 1 (C06) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe motorolie en een oliefilter vervangen op een FIAT PUNTO HANDLEIDING | AUTODOC
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een VW T5 TRANSPORTER Van [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe motorolie en een oliefilter vervangen op een VW LUPO HANDLEIDING | AUTODOC
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een SEAT IBIZA 3 6L [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een VW GOLF 7 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een PEUGEOT 307 (3H) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een NISSAN MICRA 2 Hatchback [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een CITROEN XSARA PICASSO (N68) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een OPEL MERIVA A [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een MERCEDES-BENZ W203 C-Klasse [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een OPEL ASTRA H Sedan [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter vervangen op een AUDI A3 1 (8L1) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe motorolie en een oliefilter vervangen op een TOYOTA YARIS XP10 HANDLEIDING | AUTODOC
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een FIAT PUNTO 2 (188) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een OCTAVIA (1Z5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een olie og oliefilter vervangen op een OPEL ASTRA H [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een RENAULT SCENIC 2 (JM) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een VW PASSAT B6 (3C5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe motorolie en een oliefilter vervangen op een SKODA OCTAVIA 1U [HANDLEIDING]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een FORD FOCUS MK2 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een MERCEDES-BENZ W211 E-Klasse [HANDLEIDING AUTODOC]
Hvordan bytte oljefilter der på TOYOTA LAND CRUISER PRADO 3 (J120) [AUTODOC-VIDEOLEKSJONER]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een BMW E60 [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een MERCEDES W204 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een CITROËN BERLINGO M [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een BMW 330i 3 (E92) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een RENAULT MEGANE SCENIC [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een TOYOTA YARIS Mk2 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een VW POLO 6n1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een motorolje og oljefilter op een MERCEDES VITO W639 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een VW PASSAT B7 Sedan [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een TOYOTA RAV 4 3 (XA30) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe motorolie en een oliefilter vervangen op een MERCEDES-BENZ C W202 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een HONDA INSIGHT 2 (ZE) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe motorolie en een oliefilter vervangen op een AUDI A4 B5 [HANDLEIDING]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een SEAT LEON 1M1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een VW PASSAT 5 (B5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een NISSAN MICRA K12 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een VW GOLF 2 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een MERCEDES W124 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een MERCEDES W210 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een LEXUS RX400h 2 (XU30) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een AUDI A6 C5 Avant [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een VOLKSWAGEN GOLF 3 (1H1) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een VW SHARAN 1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een motorolje og oljefilter op een PEUGEOT 406 HANDLEIDING | AUTODOC
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een TOYOTA RAV4 II [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een motorolje og oljefilter op een HONDA JAZZ 1 [HANDLEIDING]
Hoe een oliefilter en motorolie vervangen op een AUDI A4 B5 Sedan [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een motorolje og oljefilter op een MERCEDES-BENZ E W210 [HANDLEIDING]
Hoe een motorolje og oljefilter op een VW PASSAT B5+ [HANDLEIDING]
Hoe een motorolje og oljefilter op een AUDI A4 B6 [HANDLEIDING]
Hoe een motorolje og oljefilter op een MERCEDES-BENZ M W163 [HANDLEIDING]
Hoe een motorolje og oljefilter op een AUDI 80 B4 [HANDLEIDING]

Oliefilter Tutorial/Stap voor stap gids reparatie en vervanging

Oliefilter MAHLE ORIGINAL OC 47 : Ervaringen en evaluatie

1 beoordelingen

K.A.M.M.H. 20.02.2023
nl Verschenen op autodoc.nl

kwaliteit

Een opmerking plaatsen

Heeft u ooit MAHLE ORIGINAL Oliefilter OC 47 gekocht bij AUTODOC?

Beoordeel het artikel

Voeg foto's of video's aan uw beoordeling toe
Voeg bestanden toe
4
Dit artikel is beoordeeld door 22 klanten
0 sterren 5 sterren
Hoe het aantal toebedeelde sterren wordt berekend

Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.

Hoe wij recensies verifiëren

Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.

FAQ: Veelgestelde vragen

0 Vragen
Vragen over MAHLE ORIGINAL Motoroliefilter OC 47?
Indien u nog steeds vragen heeft over het product of u wenst gedetailleerde informatie over het product.
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen.
Gelieve uw VIN in te voeren zodat we uw aanvraag sneller kunnen verwerken

Populaire posts

Betalingen:
Betaal met paypal — Betaal snel en veilig voor 72551553 MAHLE ORIGINAL Oliefilters OC 47
MasterCard — betaalmethoden voor 72551553 MAHLE ORIGINAL Motoroliefilter OC47
Betaal snel en eenvoudig met Visa MAHLE ORIGINAL Oliefilter 72551553, 77642077
Betaal na levering van Motoroliefilter MAHLE ORIGINAL OC 47
Motoroliefilter 72551553 MAHLE ORIGINAL 4009026026953 betaald via overschrijving
Koop Oliefilter van de motor 72551553 MAHLE ORIGINAL 4009026026953 via account — eenvoudig en zonder rompslomp online

Wenst u meer te weten over MAHLE ORIGINAL Oliefilters?

Lees de Oliefilter OC47 FAQ en beoordelingen van klanten!

Hulp nodig? Contact

Verzendmethode:
Motoroliefilter 4009026026953 Betrouwbare en veilige levering met DHL
Ontvang Oliefilters 72551553, 77642077 via UPS
Oliefilter van de motor OC 47 betrouwbaar aan uw deur geleverd door GHS

Elke bestelling boven de 120 € wordt gratis binnen Nederland verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 120 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €

  • 14 dagen retourbeleid
    14 dagen retourbeleid
  • Safe Order 200 dagen voor
    Veilig bestellen 200 dagen
  • Veilige betaling
    Veilige betaling
  • Gratis Levering
    Gratis Levering
MAHLE ORIGINAL OC 47: reserveonderdelen met gelijke eigenschappen
A.P. AP1022
A.P. AP63005A
BALDWIN B178
BOSCH 0450103009
BOSCH 0451103060
BOSCH 451103013
BOSCH 451103033
CHAMPION C157
CHAMPION C160
COMPAIR C160112/51
CROSLAND 2105
CROSLAND 652
DONIT FILTER 431037
DONIT FILTER 431056/G
FIRST LINE BFO4101
FRAD 17.33.03/110
FRAD 26.43.03/110
KOLBENSCHMIDT 051OS
KOLBENSCHMIDT 073OS
KOLBENSCHMIDT 50013073
5,14 €* Beste prijs garantie
MANN-FILTER 6740358306
MANN-FILTER 6740359266
MEYLE 3141140007
MONARK 30738033
MOTRIO 8671002052
NATO 2940121728350
NATO 2940123171161
PBR BC1152
SACHS 120012573
SWAG 20926873
TEHO 4073
UFI 2313001
VAICO 200382
VALEO 586038
VTE 112AP
WIX FILTERS 51342
WIX FILTERS 337P
WIX FILTERS 51088
*Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten