• SHOP
  • CLUB
Premiumaccount uitproberen
0
Mijn garage
Voertuig toevoegen
0
Artikelen #42-0387
0,00 €
Uw winkelwagentje is nog leeg
Zo kunt u een product kopen dat met uw auto compatibel is
U KUNT UW AUTO NIET VINDEN IN DE CATALOGUS?

DT Spare Parts 11.15004 Brandstoffilter Pijpfilter

Artikelnummer: 11.15004 EAN: 4047755815820
Plaats een beoordeling
Beschrijving
  • Filter type: Pijpfilter
  • Hoogte [mm]: 200
  • Diameter [mm]: 89
  • Gewicht [g]: 373
  • productnummer: 11.15004
  • onze prijs: 18,80 €
  • Merk: DT Spare Parts
  • EAN nummer: 4047755815820
  • Conditie: Geheel nieuw
Gebruiksnummers: DT SPARE PARTS HDF515
In voorraad (Nog beschikbare artikel(en): 4)
18,80 €

Prijs incl. 21% BTW

excl. verzendkosten

Voeg toe aan verlanglijst
Autodoc Plus voor DT Spare Parts HDF515
Meer informatie
Geschikt voor de personenwagens van
DT Spare Parts 1J0 127 401 A Brandstoffilter

Volledig gelijkwaardige producten

-46%
RIDEX 9F0002 Brandstoffilter Pijpfilter, Diesel, 8mm, 8mm
Product informatie
  • Brandstoftype: Diesel
  • Filter type: Pijpfilter
  • Diameter [mm]: 80, 88
  • Ingang ø [mm]: 8
  • Uitgang ø [mm]: 8
  • productnummer: 9F0002
  • onze prijs: 10,34 €
  • Merk: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191234103
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
RIDEX 9F0002 Brandstoffilter
Artikelnummer: 9F0002
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

19,32 €
10,34 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-73%
CHAMPION CFF100142 Brandstoffilter Pijpfilter, 8mm, 8mm
Product informatie
  • Filter type: Pijpfilter
  • Hoogte [mm]: 201
  • Diameter [mm]: 87
  • Ingang ø [mm]: 8
  • Uitgang ø [mm]: 8
  • Bundeltype: Doos
  • Verpakkingslengte [cm]: 8,8
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 8,8
  • Verpakkingshoogte [cm]: 20
  • productnummer: CFF100142
  • onze prijs: 11,41 €
  • Merk: CHAMPION
  • EAN nummer: 4044197761289
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
CHAMPION CFF100142 Brandstoffilter
Artikelnummer: CFF100142
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

42,64 €
11,41 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-51%
TOPRAN 107 725 Brandstoffilter Pijpfilter, met wateraftapplug, 8mm, 8mm, Met pakkingen
Product informatie
  • Filter type: Pijpfilter, met wateraftapplug
  • Hoogte [mm]: 200
  • Diameter [mm]: 88
  • Ingang ø [mm]: 8
  • Uitgang ø [mm]: 8
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met pakkingen
  • productnummer: 107 725
  • onze prijs: 11,86 €
  • Merk: TOPRAN
  • EAN nummer: 1274090000014
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
TOPRAN 107 725 001 Brandstoffilter
Artikelnummer: 107 725
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

24,47 €
11,86 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-66%
FEBI BILSTEIN 21622 Brandstoffilter met wateraftapplug, Pijpfilter, Met afdichtring
Product informatie
  • Filter type: met wateraftapplug, Pijpfilter
  • Hoogte [mm]: 198
  • Diameter [mm]: 88
  • Gewicht [kg]: 0,42
  • Voor OE nummer: 1J0 127 401 A
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met afdichtring
  • Behuizingsmateriaal: Metaal
  • productnummer: 21622
  • onze prijs: 12,21 €
  • Merk: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816216223
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
FEBI BILSTEIN 21622 Brandstoffilter
Artikelnummer: 21622
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

36,07 €
12,21 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
MEAT & DORIA 4194 Brandstoffilter Filter insert
Product informatie
  • Filter type: Filter insert
  • Hoogte [mm]: 197
  • Diameter [mm]: 88
  • Binnendiameter [mm]: 8
  • productnummer: 4194
  • onze prijs: 12,62 €
  • Merk: MEAT & DORIA
  • EAN nummer: 803341917807
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
MEAT & DORIA 4194 Brandstoffilter
Artikelnummer: 4194
12,62 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
FILTRON PP 839/1 Brandstoffilter Pijpfilter, 8mm, 8mm
Product informatie
  • Filter type: Pijpfilter
  • Hoogte [mm]: 195
  • Diameter [mm]: 88
  • Ingang ø [mm]: 8
  • Uitgang ø [mm]: 8
  • productnummer: PP 839/1
  • onze prijs: 13,47 €
  • Merk: FILTRON
  • EAN nummer: 5904608018397
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
FILTRON PP 839/1 Brandstoffilter
Artikelnummer: PP 839/1
13,47 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
Autodoc online werkplaats Doe-het-zelf autoreparatie
Hoe een brandstoffilter vervangen op een AUDI A6 (C6) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een brandstoffilter vervangen op een AUDI A4 B6 (8E5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een brandstoffilter op een AUDI A4 B7 AVANT vervangen [HANDLEIDING]
Hoe een brandstoffilter vervangen op een VW PASSAT 5 (B5) [AUTODOC-TUTORIAL]

Brandstoffilter Tutorial/Stap voor stap gids reparatie en vervanging

Heeft u ooit DT Spare Parts Brandstoffilter 11.15004 gekocht bij AUTODOC?

Beoordeel het artikel

Voeg foto's of video's aan uw beoordeling toe
Voeg bestanden toe
5
Plaats een beoordeling
0 sterren 5 sterren
Hoe het aantal toebedeelde sterren wordt berekend

Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.

Hoe wij recensies verifiëren

Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.

FAQ: Veelgestelde vragen

0 Vragen
Vragen over DT Spare Parts Brandstoffilters 11.15004?
Indien u nog steeds vragen heeft over het product of u wenst gedetailleerde informatie over het product.
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen.
Gelieve uw VIN in te voeren zodat we uw aanvraag sneller kunnen verwerken

Populaire posts

Betalingen:
Betaal met paypal — Betaal snel en veilig voor HDF515 DT Spare Parts Dieselfilter 11.15004
MasterCard — betaalmethoden voor HDF515 DT Spare Parts Brandstoffilters 1115004
Betaal snel en eenvoudig met Visa DT Spare Parts Brandstoffilter HDF515
Betaal na levering van Brandstoffilters DT Spare Parts 11.15004
Brandstoffilters HDF515 DT Spare Parts 4047755815820 betaald via overschrijving
Koop Benzinefilter HDF515 DT Spare Parts 4047755815820 via account — eenvoudig en zonder rompslomp online

Wenst u meer te weten over DT Spare Parts Dieselfilter?

Lees de Brandstoffilter 1115004 FAQ en beoordelingen van klanten!

Hulp nodig? Contact

Verzendmethode:
Brandstoffilters 4047755815820 Betrouwbare en veilige levering met DHL
Ontvang Dieselfilter HDF515 via UPS
Benzinefilter 11.15004 betrouwbaar aan uw deur geleverd door GHS

Elke bestelling boven de 120 € wordt gratis binnen Nederland verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 120 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €

  • 14 dagen retourbeleid
    14 dagen retourbeleid
  • Safe Order 200 dagen voor
    Veilig bestellen 200 dagen
  • Veilige betaling
    Veilige betaling
  • Gratis Levering
    Gratis Levering
DT Spare Parts 11.15004: reserveonderdelen met gelijke eigenschappen
BALDWIN FILTERS 3B0127400R
BOSCH 0450906288
BOSCH 0450906295
BOSCH 0450906374
CONTINENTAL 28.0002-4000.2
CONTINENTAL 28.0002-4132.2
CONTINENTAL 28000240002
CONTINENTAL 28000241322
DT Spare Parts 4047755815820
DT Spare Parts 4057795749092
FEBI BILSTEIN 32 92 1622
FEBI BILSTEIN 32921622
FEBI BILSTEIN ADV182341
FEBI BILSTEIN 21622
12,21 €* Beste prijs garantie
FEDERAL MOGUL CFF100142
HENGST FILTER H125WK
MAGNETI MARELLI 152071760795
MAGNETI MARELLI 213908536000
MAGNETI MARELLI 71760800
MEYLE 1001270007
MEYLE 1001270010
MEYLE 1123300001S
MS (Motor Service) 50013421
SogefiPro FCS711
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0738021
UFI 3B0127400R
UFI 5542700
UFI 24.391.00
16,12 €*
UFI 24.404.00
72,20 €*
UFI 55.427.00
54,04 €*
VALEO 587500
18,84 €*
VALEO 587505
*Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten