• SHOP
  • CLUB
Premiumaccount uitproberen
0
Mijn garage
Voertuig toevoegen
0
Artikelen #52-6234
0,00 €
Uw winkelwagentje is nog leeg
Zo kunt u een product kopen dat met uw auto compatibel is
U KUNT UW AUTO NIET VINDEN IN DE CATALOGUS?

BLUE PRINT ADV182341 Brandstoffilter met wateraftapplug, Pijpfilter, met afdichtringen

Artikelnummer: ADV182341 EAN: 5050063242904
Beoordelingen - 9
Beschrijving
  • Filter type: met wateraftapplug, Pijpfilter
  • Hoogte [mm]: 198
  • Diameter [mm]: 88
  • Gewicht [kg]: 0,42
  • Voor OE nummer: 1J0 127 401 A
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: met afdichtringen
  • Behuizingsmateriaal: Metaal
  • productnummer: ADV182341
  • onze prijs: 12,23 €
  • Merk: BLUE PRINT
  • EAN nummer: 5050063242904
  • TecDoc-motornummer: Dit kenmerk hangt af van het automodel
  • Conditie: Geheel nieuw
Gebruiksnummers: BLUE PRINT ADV182341
In voorraad
12,23 €

Prijs incl. 21% BTW

excl. verzendkosten

Voeg toe aan verlanglijst
Autodoc Plus voor BLUE PRINT ADV182341
Meer informatie
Geschikt voor de personenwagens van
BLUE PRINT 1J0 127 401 A Brandstoffilter

Volledig gelijkwaardige producten

-44%
RIDEX 9F0002 Brandstoffilter Pijpfilter, Diesel, 8mm, 8mm
Product informatie
  • Brandstoftype: Diesel
  • Filter type: Pijpfilter
  • Diameter [mm]: 80, 88
  • Ingang ø [mm]: 8
  • Uitgang ø [mm]: 8
  • productnummer: 9F0002
  • onze prijs: 10,97 €
  • Merk: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191234103
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
RIDEX 9F0002 Brandstoffilter Pijpfilter, Diesel, 8mm, 8mm
Artikelnummer: 9F0002
RRP

19,80 €
10,97 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-44%
TOPRAN 107 725 Brandstoffilter Pijpfilter, met wateraftapplug, 8mm, 8mm, Met pakkingen
Product informatie
  • Filter type: Pijpfilter, met wateraftapplug
  • Hoogte [mm]: 200
  • Diameter [mm]: 88
  • Ingang ø [mm]: 8
  • Uitgang ø [mm]: 8
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met pakkingen
  • Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst
  • productnummer: 107 725
  • onze prijs: 11,08 €
  • Merk: TOPRAN
  • EAN nummer: 1274090000014
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
TOPRAN 107 725 001 Brandstoffilter Pijpfilter, met wateraftapplug, 8mm, 8mm, Met pakkingen
Artikelnummer: 107 725
RRP

19,89 €
11,08 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-60%
CHAMPION CFF100142 Brandstoffilter Pijpfilter, 8mm, 8mm
Product informatie
  • Filter type: Pijpfilter
  • Hoogte [mm]: 201
  • Diameter [mm]: 87
  • Ingang ø [mm]: 8
  • Uitgang ø [mm]: 8
  • Bundeltype: Doos
  • Verpakkingslengte [cm]: 8,8
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 8,8
  • Verpakkingshoogte [cm]: 20
  • productnummer: CFF100142
  • onze prijs: 11,41 €
  • Merk: CHAMPION
  • EAN nummer: 4044197761289
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
CHAMPION CFF100142 Brandstoffilter Pijpfilter, 8mm, 8mm
Artikelnummer: CFF100142
RRP

29,13 €
11,41 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
FEBI BILSTEIN 21622 Brandstoffilter met wateraftapplug, Pijpfilter, met afdichtringen
Product informatie
  • Filter type: met wateraftapplug, Pijpfilter
  • Hoogte [mm]: 198
  • Diameter [mm]: 88
  • Gewicht [kg]: 0,42
  • Voor OE nummer: 1J0 127 401 A
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: met afdichtringen
  • Behuizingsmateriaal: Metaal
  • productnummer: 21622
  • onze prijs: 12,39 €
  • Merk: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816216223
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
FEBI BILSTEIN 21622 Brandstoffilter met wateraftapplug, Pijpfilter, met afdichtringen
Artikelnummer: 21622
12,39 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
MASTER-SPORT 853/3X-KF-PCS-MS Brandstoffilter Pijpfilter, 8mm, 8mm
Product informatie
  • Filter type: Pijpfilter
  • Hoogte [mm]: 177
  • Diameter [mm]: 80
  • Ingang ø [mm]: 8
  • Uitgang ø [mm]: 8
  • Nettogewicht [kg]: 0,38
  • Bruto gewicht [kg]: 0,44
  • productnummer: 853/3X-KF-PCS-MS
  • onze prijs: 12,74 €
  • Merk: MASTER-SPORT
  • EAN nummer: 4250083934372
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
MASTER-SPORT 430085330 Brandstoffilter Pijpfilter, 8mm, 8mm
Artikelnummer: 853/3X-KF-PCS-MS
12,74 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
KRAFT 1720110 Brandstoffilter Pijpfilter, 8mm, 8mm
Product informatie
  • Filter type: Pijpfilter
  • Hoogte [mm]: 176,5
  • Diameter [mm]: 80
  • Ingang ø [mm]: 8
  • Uitgang ø [mm]: 8
  • Productienummer: 1720110
  • productnummer: 1720110
  • onze prijs: 12,99 €
  • Merk: KRAFT
  • EAN nummer: 5901159135399
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
KRAFT 1720110 Brandstoffilter Pijpfilter, 8mm, 8mm
Artikelnummer: 1720110
12,99 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
Autodoc online werkplaats Doe-het-zelf autoreparatie
Hoe een brandstoffilter vervangen op een AUDI A6 (C6) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een brandstoffilter vervangen op een AUDI A4 B6 (8E5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een brandstoffilter op een AUDI A4 B7 AVANT vervangen [HANDLEIDING]
Hoe een brandstoffilter vervangen op een VW PASSAT 5 (B5) [AUTODOC-TUTORIAL]

Brandstoffilter Tutorial/Stap voor stap gids reparatie en vervanging

Brandstoffilter BLUE PRINT ADV182341 : Ervaringen en evaluatie

Heeft u ooit BLUE PRINT Brandstoffilter ADV182341 gekocht bij AUTODOC?

Beoordeel het artikel

Voeg foto's of video's aan uw beoordeling toe
Voeg bestanden toe
4
Dit artikel is beoordeeld door 9 klanten
0 sterren 5 sterren
Hoe het aantal toebedeelde sterren wordt berekend

Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.

Hoe wij recensies verifiëren

Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.

FAQ: Veelgestelde vragen

0 Vragen
Vragen over BLUE PRINT Brandstoffilters ADV182341?
Indien u nog steeds vragen heeft over het product of u wenst gedetailleerde informatie over het product.
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen.
Gelieve uw VIN in te voeren zodat we uw aanvraag sneller kunnen verwerken

Populaire posts

Betalingen:
Betaal met paypal — Betaal snel en veilig voor BLUE PRINT Dieselfilter ADV182341
MasterCard — betaalmethoden voor BLUE PRINT Brandstoffilters ADV182341
Betaal snel en eenvoudig met Visa BLUE PRINT Brandstoffilter ADV182341
Betaal na levering van Brandstoffilters BLUE PRINT ADV182341
Brandstoffilters BLUE PRINT 5050063242904 betaald via overschrijving
Koop Benzinefilter BLUE PRINT 5050063242904 via account — eenvoudig en zonder rompslomp online

Wenst u meer te weten over BLUE PRINT Dieselfilter?

Lees de Brandstoffilter ADV182341 FAQ en beoordelingen van klanten!

Hulp nodig? Contact

Verzendmethode:
Brandstoffilters 5050063242904 Betrouwbare en veilige levering met DHL
Ontvang Dieselfilter ADV182341 via UPS
Benzinefilter ADV182341 betrouwbaar aan uw deur geleverd door GHS

Elke bestelling boven de 120 € wordt gratis binnen Nederland verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 120 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €

  • 14 dagen retourbeleid
    14 dagen retourbeleid
  • Safe Order 200 dagen voor
    Veilig bestellen 200 dagen
  • Veilige betaling
    Veilige betaling
  • Gratis Levering
    Gratis Levering
BLUE PRINT ADV182341: reserveonderdelen met gelijke eigenschappen
4U Autoparts 33968VV
ACEMARK 132979
AKRON-MALÒ 1520011
BBR Automotive 002-20-14064
BOSCH 0 450 906 288
CONTINENTAL 28.0002-4000.2
HART 327 394
KAGER 11-0029
KRAFTVOLL GERMANY 06030046
KSH EUROPE 1804.0084006
MAGNETI MARELLI 152071760799
MAGNETI MARELLI 154084279730
MAXGEAR 26-0137
MEAT & DORIA 4194
MEC-DIESEL 400217
OSSCA 03518
Omnicraft 2136733
PROFIT 1530-1041
Professional Parts 23026374
RIDEX 4055F0117
SIARIA 3M023
STELLOX 21-00147-SX
STORM QUALITY PARTS 10468
SWAG 32 92 1622
TOPRAN 107 725
11,08 €* Beste prijs garantie
UFI 24.391.00
16,28 €*
WE PARTS 311060132
ZPY 1J0127401A
*Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten