• SHOP
  • CLUB
Premiumaccount uitproberen
0
Mijn garage
Voertuig toevoegen
0
Artikelen #22-4952
0,00 €
Uw winkelwagentje is nog leeg
Zo kunt u een product kopen dat met uw auto compatibel is
U KUNT UW AUTO NIET VINDEN IN DE CATALOGUS?

TOPRAN 113 839 Gloeibougie M 10, Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt, Zonder druksensor

Artikelnummer: 113 839 EAN: 9633210000013
Beoordelingen - 1
Beschrijving
  • Schroefdraadmaat: M 10
  • Spoed [mm]: 1
  • Gloeibougie uitvoering: Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt, Zonder druksensor
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Montage van verschillende merken niet toegestaan!
  • productnummer: 113 839
  • Merk: TOPRAN
  • EAN nummer: 9633210000013
  • TecDoc-motornummer: Dit kenmerk hangt af van het automodel
  • Conditie: Geheel nieuw
Gebruiksnummers: TOPRAN 113 839 001, TOPRAN GE 115
In voorraad
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

28,92 € -52%
13,65 €
(Prijs per stuk)

Prijs incl. 21% BTW

excl. verzendkosten

Voeg toe aan verlanglijst
Autodoc Plus voor TOPRAN 113 839 001
Meer informatie
Geschikt voor de personenwagens van
TOPRAN 03L 963 319 Gloeibougie

Volledig gelijkwaardige producten

-50%
RIDEX 243G0006 Gloeibougie M 10 x 1, Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt, Lengte: 130 mm, 15 Nm, 63
Product informatie
  • Lengte [mm]: 130
  • Sleutelwijdte: 10
  • Gloeibougie uitvoering: Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt
  • Inbouwdiepte [mm]: 28
  • Aansluittechniek: PIN
  • Aanhaalmoment van [Nm]: 15
  • Conushelling: 63
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Zonder druksensor
  • Schroefdraadmaat 1: M 10 x 1
  • productnummer: 243G0006
  • Merk: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191651467
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
RIDEX 243G0006 Gloeibougie M 10 x 1, Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt, Lengte: 130 mm, 15 Nm, 63
Artikelnummer: 243G0006
RRP

16,80 €
8,28 €
(Prijs per stuk)
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
DENCKERMANN E300005 Gloeibougie
Product informatie
  • productnummer: E300005
  • Merk: DENCKERMANN
  • EAN nummer: 2238330000500
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
DENCKERMANN E300005 Gloeibougie
Artikelnummer: E300005
8,36 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
KAMOKA KP014 Gloeibougie 4V M10x1, Metalen gloeibougie, Staafgloeibougie, Lengte: 126 mm
Product informatie
  • Schroefdraadmaat: M10x1
  • Lengte [mm]: 126
  • Spanning (Volt): 4
  • Sleutelwijdte: 10
  • Gloeibougie uitvoering: Metalen gloeibougie, Staafgloeibougie
  • Inbouwdiepte [mm]: 28
  • Diameter [mm]: 4
  • productnummer: KP014
  • Merk: KAMOKA
  • EAN nummer: 2218514364083
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
KAMOKA KP014 Gloeibougie 4V M10x1, Metalen gloeibougie, Staafgloeibougie, Lengte: 126 mm
Artikelnummer: KP014
8,88 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
DENCKERMANN E300066 Gloeibougie
Product informatie
  • productnummer: E300066
  • Merk: DENCKERMANN
  • EAN nummer: 2238330006600
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
DENCKERMANN E300066 Gloeibougie
Artikelnummer: E300066
9,07 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-61%
MAPCO 7812 Gloeibougie 4,4V 25A M10x1,0, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Lengte: 130 mm, 15 Nm, 35 Nm, 63
Product informatie
  • Schroefdraadmaat: M10x1,0
  • Lengte [mm]: 130
  • Spanning (Volt): 4,4
  • Sleutelwijdte: 10 mm
  • Gloeibougie uitvoering: voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
  • Inbouwdiepte [mm]: 28
  • Aansluittechniek: 4 mm
  • Stroomsterkte [A]: 25
  • Draaimoment [Nm]: 15
  • Conushelling: 63
  • Breekpunt [Nm]: 35
  • productnummer: 7812
  • Merk: MAPCO
  • EAN nummer: 4043605214522
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
MAPCO 7812 Gloeibougie 4,4V 25A M10x1,0, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Lengte: 130 mm, 15 Nm, 35 Nm, 63
Artikelnummer: 7812
RRP

26,62 €
10,31 €
(Prijs per stuk)
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-69%
FEBI BILSTEIN 38831 Gloeibougie 4,4V M10 x 1, Metalen gloeibougie, Lengte: 130 mm
Product informatie
  • Lengte [mm]: 130
  • Spanning (Volt): 4,4
  • Sleutelwijdte: 10
  • Gloeibougie uitvoering: Metalen gloeibougie
  • Gewicht [kg]: 0,04
  • Voor OE nummer: 03L 963 319 D
  • Maat van uitwendige schroefdraad: M10 x 1
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Zonder druksensor
  • productnummer: 38831
  • Merk: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816388319
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
FEBI BILSTEIN 38831 Gloeibougie 4,4V M10 x 1, Metalen gloeibougie, Lengte: 130 mm
Artikelnummer: 38831
RRP

36,80 €
11,34 €
(Prijs per stuk)
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
Autodoc online werkplaats Doe-het-zelf autoreparatie

Gloeibougie Tutorial/Stap voor stap gids reparatie en vervanging

Gloeibougie TOPRAN 113 839 : Ervaringen en evaluatie

Heeft u ooit TOPRAN Gloeibougie 113 839 gekocht bij AUTODOC?

Beoordeel het artikel

Voeg foto's of video's aan uw beoordeling toe
Voeg bestanden toe
5
Dit artikel is beoordeeld door 1 klanten
0 sterren 5 sterren
Hoe het aantal toebedeelde sterren wordt berekend

Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.

Hoe wij recensies verifiëren

Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.

FAQ: Veelgestelde vragen

0 Vragen
Vragen over TOPRAN Gloeibougies 113 839?
Indien u nog steeds vragen heeft over het product of u wenst gedetailleerde informatie over het product.
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen.
Gelieve uw VIN in te voeren zodat we uw aanvraag sneller kunnen verwerken

Populaire posts

Betalingen:
Betaal met paypal — Betaal snel en veilig voor 113 839 001 TOPRAN Gloeibougie voor diesel 113 839
MasterCard — betaalmethoden voor 113 839 001 TOPRAN Gloeibougies 113839
Betaal snel en eenvoudig met Visa TOPRAN Gloeibougie 113 839 001, GE 115
Betaal na levering van Gloeibougies TOPRAN 113 839
Gloeibougies 113 839 001 TOPRAN 9633210000013 betaald via overschrijving
Koop Gloeistift 113 839 001 TOPRAN 9633210000013 via account — eenvoudig en zonder rompslomp online

Wenst u meer te weten over TOPRAN Gloeibougie voor diesel?

Lees de Gloeibougie 113839 FAQ en beoordelingen van klanten!

Hulp nodig? Contact

Verzendmethode:
Gloeibougies 9633210000013 Betrouwbare en veilige levering met DHL
Ontvang Gloeibougie voor diesel 113 839 001, GE 115 via UPS
Gloeistift 113 839 betrouwbaar aan uw deur geleverd door GHS

Elke bestelling boven de 120 € wordt gratis binnen Nederland verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 120 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €

  • 14 dagen retourbeleid
    14 dagen retourbeleid
  • Safe Order 200 dagen voor
    Veilig bestellen 200 dagen
  • Veilige betaling
    Veilige betaling
  • Gratis Levering
    Gratis Levering
TOPRAN 113 839: reserveonderdelen met gelijke eigenschappen
4u 4UAN127016
ACEMARK 261292
ASAM AUTOMOTIVE 101315
AUTOMEGA 150056810
AUTOMEGA 309630319059J
AUTOMEGA 150056710
9,69 €* Beste prijs garantie
BOSCH 0 250 202 102
BREMI 26031
EUROREPAR 1616055880
EUROREPAR 1616058780
EUROREPAR 1682245680
EYQUEM 0911101138
EYQUEM 0911101231
FEBEST 17642-001
HIDRIA 13 721 128
ITN 30-GP122
JAPKO 01027
KAGER 65-2025
KAGER 65-2103
KAISHIN 39207
KLAXCAR FRANCE 41075z
KLAXCAR FRANCE 41207z
MAGNETI MARELLI 062407144312
MAGNETI MARELLI 062407193312
MAGNETI MARELLI 060900620606
MEYLE 100 860 0002
MONARK 090708009
NGK 5849
14,49 €*
OSSCA 16003
VALEO 345122
VALEO 345183
*Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten