• SHOP
  • CLUB
Premiumaccount uitproberen
0
Mijn garage
Voertuig toevoegen
0
Artikelen #11-7728
0,00 €
Uw winkelwagentje is nog leeg

DT Spare Parts 4.66673 Brandstoffilter Opschroeffilter

Artikelnummer: 4.66673 EAN: 4047755814922
Plaats een beoordeling
Beschrijving
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte [mm]: 97
  • Diameter [mm]: 86
  • Schroefdraadmaat: M12 x 1,5
  • Gewicht [g]: 380
  • productnummer: 4.66673
  • onze prijs: 20,30 €
  • Merk: DT Spare Parts
  • EAN nummer: 4047755814922
  • Conditie: Geheel nieuw
Gebruiksnummers: DT SPARE PARTS H35WK02 D87
In voorraad
20,30 €

Prijs incl. 21% BTW

excl. verzendkosten

Voeg toe aan verlanglijst
Autodoc Plus voor DT Spare Parts H35WK02 D87
Meer informatie
Geschikt voor de personenwagens van
Compatibiliteit met commerciële voertuigen
ОЕ-nummer

OE referentienummer(s) vergelijkbaar met de originele artikelnummers:

DT Spare Parts A601 090 1652 Brandstoffilter

Volledig gelijkwaardige producten

-39%
RIDEX 9F0028 Brandstoffilter Opschroeffilter, Met waterafscheider, Diesel, Met pakkingen
Product informatie
  • Brandstoftype: Diesel
  • Filter type: Opschroeffilter, Met waterafscheider
  • Hoogte [mm]: 98
  • Diameter [mm]: 86
  • Buitendraad 2 [mm]: 71
  • Schroefdraad uitgang: M 12 X 1.5
  • Binnendiameter 2 [mm]: 62
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met pakkingen
  • productnummer: 9F0028
  • onze prijs: 6,53 €
  • Merk: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191234622
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
RIDEX 9F0028 Brandstoffilter
Artikelnummer: 9F0028
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

10,85 €
6,53 €
(Prijs per stuk)
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
KOLBENSCHMIDT 50013158 Brandstoffilter Opschroeffilter
Product informatie
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte [mm]: 102
  • Buitendraad 2 [mm]: 87
  • Schroefdraadmaat: M12 x 1,5
  • Binnendiameter 2 [mm]: 62, 72
  • productnummer: 50013158
  • onze prijs: 6,60 €
  • Merk: KOLBENSCHMIDT
  • EAN nummer: 4028977027482
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
KOLBENSCHMIDT 158-FS Brandstoffilter
Artikelnummer: 50013158
6,60 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
Dr!ve+ DP1110.13.0029 Brandstoffilter Opschroeffilter, Diesel
Product informatie
  • Brandstoftype: Diesel
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte [mm]: 102
  • Diameter [mm]: 90
  • Diameter 3 [mm]: 62
  • Diameter 4 [mm]: 72
  • Binnendraad 2 [mm]: M12x1.5
  • productnummer: DP1110.13.0029
  • onze prijs: 6,96 €
  • Merk: Dr!ve+
  • EAN nummer: 5907714164637
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
Dr!ve+ DP1110.13.0029 Brandstoffilter
Artikelnummer: DP1110.13.0029
6,96 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
CHAMPION CFF100259 Brandstoffilter Opschroeffilter
Product informatie
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte [mm]: 102
  • Diameter [mm]: 87
  • Schroefdraadmaat 1: M12x1.5
  • Binnendiameter [mm]: 72
  • Bundeltype: Doos
  • Verpakkingslengte [cm]: 8,6
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 8,6
  • Verpakkingshoogte [cm]: 10,7
  • productnummer: CFF100259
  • onze prijs: 7,14 €
  • Merk: CHAMPION
  • EAN nummer: 4044197761753
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
CHAMPION CFF100259 Brandstoffilter
Artikelnummer: CFF100259
7,14 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
DELPHI HDF497 Brandstoffilter Opschroeffilter
Product informatie
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte [mm]: 109
  • Diameter [mm]: 91
  • Materiaal: Kunststof
  • productnummer: HDF497
  • onze prijs: 7,36 €
  • Merk: DELPHI
  • EAN nummer: 5050100000917
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
DELPHI HDF497 Brandstoffilter
Artikelnummer: HDF497
7,36 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-43%
VAICO V30-0801 Brandstoffilter Opschroeffilter, Original VAICO kwaliteit
Product informatie
  • aanvullende informatie: Original VAICO kwaliteit
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte [mm]: 98
  • Diameter [mm]: 90, 86
  • Schroefdraad uitgang: M 12 X 1,5
  • Binnendiameter 2 [mm]: 62, 71
  • Gewicht [kg]: 0,445
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 10
  • Verpakkingshoogte [cm]: 10,5
  • Verpakkingsdiepte [cm]: 10
  • productnummer: V30-0801
  • onze prijs: 7,60 €
  • Merk: VAICO
  • EAN nummer: 4046001253386
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
VAICO V30-0801 Brandstoffilter
Artikelnummer: V30-0801
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

13,50 €
7,60 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
Autodoc online werkplaats Doe-het-zelf autoreparatie
Hoe een brandstoffilter vervangen op een MERCEDES-BENZ VITO 1 (W638) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een brandstoffilter vervangen op een MERCEDES W168 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een brandstoffilter vervangen op een MERCEDES W124 [HANDLEIDING AUTODOC]

Brandstoffilter Tutorial/Stap voor stap gids reparatie en vervanging

Heeft u ooit DT Spare Parts Brandstoffilter 4.66673 gekocht bij AUTODOC?

Beoordeel het artikel

Voeg foto's of video's aan uw beoordeling toe
Voeg bestanden toe
5
Plaats een beoordeling
0 sterren 5 sterren
Hoe het aantal toebedeelde sterren wordt berekend

Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.

Hoe wij recensies verifiëren

Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.

FAQ: Veelgestelde vragen

0 Vragen
Vragen over DT Spare Parts Brandstoffilters 4.66673?
Indien u nog steeds vragen heeft over het product of u wenst gedetailleerde informatie over het product.
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen.
Gelieve uw VIN in te voeren zodat we uw aanvraag sneller kunnen verwerken

Populaire posts

Betalingen:
Betaal met paypal — Betaal snel en veilig voor H35WK02 D87 DT Spare Parts Dieselfilter 4.66673
MasterCard — betaalmethoden voor H35WK02 D87 DT Spare Parts Brandstoffilters 466673
Betaal snel en eenvoudig met Visa DT Spare Parts Brandstoffilter H35WK02 D87
Betaal na levering van Brandstoffilters DT Spare Parts 4.66673
Brandstoffilters H35WK02 D87 DT Spare Parts 4047755814922 betaald via overschrijving
Koop Benzinefilter H35WK02 D87 DT Spare Parts 4047755814922 via account — eenvoudig en zonder rompslomp online

Wenst u meer te weten over DT Spare Parts Dieselfilter?

Lees de Brandstoffilter 466673 FAQ en beoordelingen van klanten!

Hulp nodig? Contact

Verzendmethode:
Brandstoffilters 4047755814922 Betrouwbare en veilige levering met DHL
Ontvang Dieselfilter H35WK02 D87 via UPS
Benzinefilter 4.66673 betrouwbaar aan uw deur geleverd door GHS

Elke bestelling boven de 120 € wordt gratis binnen Nederland verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 120 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €

  • 14 dagen retourbeleid
    14 dagen retourbeleid
  • Safe Order 200 dagen voor
    Veilig bestellen 200 dagen
  • Veilige betaling
    Veilige betaling
  • Gratis Levering
    Gratis Levering
DT Spare Parts 4.66673: reserveonderdelen met gelijke eigenschappen
BALDWIN FILTERS 6010901652
BOSCH 1457434123
BOSCH 1457434153
BOSCH 1457434415
CONTINENTAL 28.0002-4004.2
CONTINENTAL 28000240042
DONALDSON 1051A
DT Spare Parts 4047755814922
DT Spare Parts 4047755814953
FEBI BILSTEIN 10 93 6635
FEBI BILSTEIN 10936635
KNECHT 08486045
KOLBENSCHMIDT 50013158
6,60 €* Beste prijs garantie
MAGNETI MARELLI 152071760792
MAGNETI MARELLI 213908572000
MEYLE 0140090061
MEYLE 0140920000
MEYLE 0143230019
MEYLE 601 090 0352
MEYLE 601 090 1452
MEYLE 601 090 1552
MEYLE 6010901552
MS (Motor Service) 50013158
PE Automotive 089.248-00A
PE Automotive 08924800A
SAMPA 208.394
SAMPA 208394
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0214027
UFI 2432100
VALEO 587705
11,24 €*
*Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten