• SHOP
  • CLUB
Premiumaccount uitproberen
0
Mijn garage
Voertuig toevoegen
0
Artikelen #87-5990
0,00 €
Uw winkelwagentje is nog leeg
Zo kunt u een product kopen dat met uw auto compatibel is
U KUNT UW AUTO NIET VINDEN IN DE CATALOGUS?

TEXTAR 2355402 Remblokken Niet geschikt voor slijtage waarschuwingscontact, Met remzadelschroef, Met toebehoren

Artikelnummer: 2355402 EAN: 4019722265587
Beoordelingen - 33
Beschrijving
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Slijtageindicator: Niet geschikt voor slijtage waarschuwingscontact
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met toebehoren
  • Remsysteem: Lucas
  • Dikte [mm]: 17,2
  • Hoogte [mm]: 53
  • Breedte [mm]: 87
  • WVA-nummer: 23554
  • Gewicht [kg]: 1
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met remzadelschroef
  • Lees de montagehandleiding
  • Verpakkingslengte [cm]: 9,5
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 8,2
  • Verpakkingshoogte [cm]: 7,3
  • productnummer: 2355402
  • onze prijs: 24,61 €
  • Merk: TEXTAR
  • EAN nummer: 4019722265587
  • Inbouwplaats: Dit kenmerk hangt af van het automodel
  • Conditie: Geheel nieuw
TEXTAR
Gebruiksnummers: TEXTAR 23554, TEXTAR 20961, TEXTAR 23554 172 1 4, TEXTAR 7234D340, TEXTAR 7335D340, TEXTAR 7773D894, TEXTAR 7920D1017
In voorraad
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

60,60 € -59%
24,61 €

Prijs incl. 21% BTW

excl. verzendkosten

Voeg toe aan verlanglijst
Autodoc Plus voor TEXTAR 23554
Meer informatie
Geschikt voor de personenwagens van
ОЕ-nummer

OE referentienummer(s) vergelijkbaar met de originele artikelnummers:

TEXTAR 1K0698451J Remblokken

Volledig gelijkwaardige producten

LPR 05P868 Remblokken Met schroeven
Product informatie
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Remsysteem: TRW
  • Dikte [mm]: 17
  • Hoogte [mm]: 52,9
  • Breedte [mm]: 87
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met schroeven
  • productnummer: 05P868
  • onze prijs: 11,00 €
  • Merk: LPR
  • EAN nummer: 8032532089378
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
LPR 05P868 Remblokken Met schroeven
Artikelnummer: 05P868
11,00 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
KRAFT 6010092 Remblokken Excl. slijtage waarschuwingscontact
Product informatie
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Slijtageindicator: Excl. slijtage waarschuwingscontact
  • Remsysteem: Lucas / TRW
  • Hoogte [mm]: 52,9
  • Breedte [mm]: 87,6
  • Controleteken: ECE R-90
  • Remschijfdikte [mm]: 17,2
  • Productienummer: 6010092
  • productnummer: 6010092
  • onze prijs: 12,71 €
  • Merk: KRAFT
  • EAN nummer: 5900427194281
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
KRAFT 6010092 Remblokken Excl. slijtage waarschuwingscontact
Artikelnummer: 6010092
12,71 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
LPR 05P634 Remblokken Met schroeven
Product informatie
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Remsysteem: TRW
  • Dikte [mm]: 17
  • Hoogte [mm]: 52,9
  • Breedte [mm]: 87
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met schroeven
  • productnummer: 05P634
  • onze prijs: 13,00 €
  • Merk: LPR
  • EAN nummer: 8032532059067
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
LPR 05P634 Remblokken Met schroeven
Artikelnummer: 05P634
13,00 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-65%
FEBI BILSTEIN 16488 Remblokken Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met anti-kreukplaat
Product informatie
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Inbouwplaats: Achteras
  • Slijtageindicator: Excl. slijtage waarschuwingscontact
  • Lengte [mm]: 87
  • Breedte [mm]: 52,9
  • Dikte 1 [mm]: 16,8
  • Controleteken: ECE R90 Approved
  • Gewicht [kg]: 0,916, 0,88
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met anti-kreukplaat
  • productnummer: 16488
  • onze prijs: 15,00 €
  • Merk: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816164883
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
FEBI BILSTEIN 20961 Remblokken Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met anti-kreukplaat
Artikelnummer: 16488
RRP

43,30 €
15,00 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
REMSA 0263.05 Remblokken Achteras, Met kleeffolie, Met schroeven, Met toebehoren, Met veer
Product informatie
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Inbouwplaats: Achteras
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met toebehoren, Met veer
  • Remsysteem: Girling
  • Dikte [mm]: 17
  • Lengte [mm]: 87
  • Hoogte [mm]: 52,9
  • Gewicht [kg]: 0,856
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met kleeffolie, Met schroeven
  • productnummer: 0263.05
  • onze prijs: 15,32 €
  • Merk: REMSA
  • EAN nummer: 8427975011176
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
REMSA PCA026305 Remblokken Achteras, Met kleeffolie, Met schroeven, Met toebehoren, Met veer
Artikelnummer: 0263.05
15,32 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-72%
JURID 573032J Remblokken Niet geschikt voor slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
Product informatie
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Slijtageindicator: Niet geschikt voor slijtage waarschuwingscontact
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met toebehoren
  • Remsysteem: TRW
  • Dikte [mm]: 17
  • Hoogte 1 [mm]: 53
  • Hoogte [mm]: 53
  • Breedte [mm]: 87
  • WVA-nummer: 20960
  • Controleteken: R90 Homologated
  • Gewicht [kg]: 0,84
  • Bundeltype: Doos
  • Verpakkingslengte [cm]: 16,8
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 12,7
  • Verpakkingshoogte [cm]: 4,7
  • Aantal draadeinden: 4
  • productnummer: 573032J
  • onze prijs: 15,56 €
  • Merk: JURID
  • EAN nummer: 3306437001090
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
JURID 20960 Remblokken Niet geschikt voor slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
Artikelnummer: 573032J
RRP

55,85 €
15,56 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
Autodoc online werkplaats Doe-het-zelf autoreparatie
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW GOLF 6 (5K1) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VW GOLF 6 (5K1) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VW GOLF 5 (1K1) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW POLO 4 (9N) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe voor remschijven en voor remblokken op een AUDI A4 B7 AVANT [HANDLEIDING]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een PEUGEOT 206 1 (2D) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VW GOLF 7 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VW GOLF 4 (1J1) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VW TOURAN 1 (1T3) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een CITROEN C3 1 (FC, FN) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een achter remschijven van achter remblokken vervangen op een AUDI A4 B7 AVANT [HANDLEIDING]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een AUDI A3 1 (8L1) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW GOLF 4 (1J1) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een PEUGEOT 307 (3H) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een AUDI A3 2 (8PA) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW POLO 5 (612) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een AUDI A6 (C6) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een SEAT IBIZA 3 6L [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VW PASSAT B6 (3C5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een PEUGEOT 208 1 (CA_,CC_) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een PEUGEOT 307 SW [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een AUDI A3 1 (8L1) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een AUDI A6 2 (C6) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een SKODA FABIA 1 (6Y5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VW TRANSPORTER 4 (T4) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een PEUGEOT 207 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een CITROEN XSARA PICASSO (N68) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een AUDI A3 2 (8PA) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW TOURAN 1 (1T3) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW GOLF 5 (1K1) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een PEUGEOT 207 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een achter remschijven van remblokken vervangen op een VW GOLF 5 HANDLEIDING | AUTODOC
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW CADDY 3 Van [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een SEAT LEON 1P1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een OCTAVIA (1Z5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een CITROËN BERLINGO M [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VW CADDY 3 Van [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een achter remschijven van achter remblokken vervangen op een AUDI A4 B5 [HANDLEIDING]
Hoe voor remblokken vervangen op een VW GOLF 5 [HANDLEIDING]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VW PASSAT B7 Sedan [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een OCTAVIA 1Z5 [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een AUDI A4 B6 (8E5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een AUDI A4 B6 (8E5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW PASSAT B6 (3C5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een SEAT LEON 1P1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW POLO 6n1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW PASSAT 5 (B5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een SEAT LEON 1M1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een achter remschijven van achter remblokken vervangen op een AUDI A4 B6 [HANDLEIDING]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een AUDI A4 (B7) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een AUDI A4 B7 Sedan [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een SEAT LEON 1M1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW LUPO 6x1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een voor remschijven van voor remblokken vervangen op een AUDI A4 B5 [HANDLEIDING]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW PASSAT B7 Sedan [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VW PASSAT 5 (B5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een achter remschijven van achter remblokken vervangen op een AUDI 80 B4 [HANDLEIDING]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een AUDI A6 C5 Avant [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een AUDI A4 B5 Sedan [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een AUDI A4 B5 Sedan [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een AUDI A6 C5 Avant [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VW SHARAN 1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VW SHARAN 1 [HANDLEIDING AUTODOC]

Remblokken Tutorial/Stap voor stap gids reparatie en vervanging

Remblokken TEXTAR 2355402 : Ervaringen en evaluatie

1 beoordelingen

M.T. 22.06.2024
Geverifieerde aankoop
nl Verschenen op autodoc.nl

Een van de beste merken

Een opmerking plaatsen

Heeft u ooit TEXTAR Remblokken 2355402 gekocht bij AUTODOC?

Beoordeel het artikel

Voeg foto's of video's aan uw beoordeling toe
Voeg bestanden toe
4
Dit artikel is beoordeeld door 33 klanten
0 sterren 5 sterren
Hoe het aantal toebedeelde sterren wordt berekend

Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.

Hoe wij recensies verifiëren

Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.

FAQ: Veelgestelde vragen

0 Vragen
Vragen over TEXTAR Remblokkenset 2355402?
Indien u nog steeds vragen heeft over het product of u wenst gedetailleerde informatie over het product.
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen.
Gelieve uw VIN in te voeren zodat we uw aanvraag sneller kunnen verwerken

Populaire posts

Betalingen:
Betaal met paypal — Betaal snel en veilig voor 23554 TEXTAR Remblokset 2355402
MasterCard — betaalmethoden voor 23554 TEXTAR Remblokkenset 2355402
Betaal snel en eenvoudig met Visa TEXTAR Remblokken 23554, 20961
Betaal na levering van Remblokkenset TEXTAR 2355402
Remblokkenset 23554 TEXTAR 4019722265587 betaald via overschrijving
Koop Remblok 23554 TEXTAR 4019722265587 via account — eenvoudig en zonder rompslomp online

Wenst u meer te weten over TEXTAR Remblokset?

Lees de Remblokken 2355402 FAQ en beoordelingen van klanten!

Hulp nodig? Contact

Verzendmethode:
Remblokkenset 4019722265587 Betrouwbare en veilige levering met DHL
Ontvang Remblokset 23554, 20961 via UPS
Remblok 2355402 betrouwbaar aan uw deur geleverd door GHS

Elke bestelling boven de 120 € wordt gratis binnen Nederland verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 120 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €

  • 14 dagen retourbeleid
    14 dagen retourbeleid
  • Safe Order 200 dagen voor
    Veilig bestellen 200 dagen
  • Veilige betaling
    Veilige betaling
  • Gratis Levering
    Gratis Levering
TEXTAR 2355402: reserveonderdelen met gelijke eigenschappen
AKRON-MALÒ 1050074
AKRON-MALÒ 1050308
ATE 13046027402
ATE 13047028202
ATE 13047028942
BOSCH 0986424751
BOSCH 0986461769
BOSCH 0986494516
BOSCH 0986494596
BOSCH 0986494923
EUROREPAR 1609252880
EUROREPAR 1619790680
EUROREPAR 1681240680
FEBEST 0301-CMR
FEBEST 0301CMR
FEBI BILSTEIN 116216
FEBI BILSTEIN 16052
KAWE 026300
KAWE 026301
KAWE 026316
LPR 05P1508
69,57 €*
LPR 05P634
13,00 €*
LPR 05P868
11,00 €* Beste prijs garantie
MASTER-SPORT GERMANY 13046027402NSETMS
MASTER-SPORT GERMANY 13046027872NSETMS
MASTER-SPORT GERMANY 13046028942NSETMS
METZGER 1170207
METZGER 026301
MEYLE 0252096117
OPTIMAL 10066
REMSA 026300
RHIAG 00047
RHIAG 00047
TRUSTING 1021
TRUSTING 1025
eicher 101440329
fri.tech. 1021
fri.tech. 1025
*Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten