• SHOP
  • CLUB
Premiumaccount uitproberen
0
Mijn garage
Voertuig toevoegen
0
Artikelen #52-3311
0,00 €
Uw winkelwagentje is nog leeg
Zo kunt u een product kopen dat met uw auto compatibel is
U KUNT UW AUTO NIET VINDEN IN DE CATALOGUS?

LPR 05P1236 Remblokken

Artikelnummer: 05P1236 EAN: 8032532085226
Beoordelingen - 4
Beschrijving
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Remsysteem: ATE
  • Dikte [mm]: 16,6
  • Hoogte [mm]: 51,9
  • Breedte [mm]: 123
  • productnummer: 05P1236
  • onze prijs: 11,89 €
  • Merk: LPR
  • EAN nummer: 8032532085226
  • Inbouwplaats: Dit kenmerk hangt af van het automodel
  • Conditie: Geheel nieuw
Gebruiksnummers: LPR 05P1236, LPR 23482, LPR 24137, LPR 25212, LPR 25213, LPR 5SP1236
In voorraad
11,89 €

Prijs incl. 21% BTW

excl. verzendkosten

Voeg toe aan verlanglijst
Autodoc Plus voor LPR 05P1236
Meer informatie
ОЕ-nummer

OE referentienummer(s) vergelijkbaar met de originele artikelnummers:

LPR 1360254 Remblokken

Volledig gelijkwaardige producten

FEBI BILSTEIN 16718 Remblokken Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact
Product informatie
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Inbouwplaats: Achteras
  • Slijtageindicator: Excl. slijtage waarschuwingscontact
  • Lengte [mm]: 123
  • Breedte [mm]: 51,9
  • Dikte 1 [mm]: 15,5
  • Controleteken: ECE R90 Approved
  • Gewicht [kg]: 1,008
  • productnummer: 16718
  • onze prijs: 16,19 €
  • Merk: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816167181
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
FEBI BILSTEIN D1095-7874 Remblokken
Artikelnummer: 16718
16,19 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
VAICO V40-8028-1 Remblokken Original VAICO kwaliteit, Achteras, Niet geschikt voor slijtage waarschuwingscontact
Product informatie
  • Hoeveelheid: Set assen
  • aanvullende informatie: Original VAICO kwaliteit
  • Inbouwplaats: Achteras
  • Slijtageindicator: Niet geschikt voor slijtage waarschuwingscontact
  • Remsysteem: ATE
  • Dikte [mm]: 16,5
  • Hoogte [mm]: 51,9
  • Breedte [mm]: 123,0
  • Gewicht [kg]: 1,064
  • Optioneel
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 9
  • Verpakkingshoogte [cm]: 9
  • Verpakkingsdiepte [cm]: 12,7
  • productnummer: V40-8028-1
  • onze prijs: 18,07 €
  • Merk: VAICO
  • EAN nummer: 4046001590351
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
VAICO 607194 Remblokken
Artikelnummer: V40-8028-1
18,07 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
KRAFT 6011532 Remblokken Achteras
Product informatie
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Inbouwplaats: Achteras
  • Remsysteem: Ate-Teves
  • Hoogte [mm]: 52,0
  • Breedte [mm]: 123,0
  • Controleteken: ECE R-90
  • Remschijfdikte [mm]: 16,4
  • Productienummer: 6011532
  • productnummer: 6011532
  • onze prijs: 18,13 €
  • Merk: KRAFT
  • EAN nummer: 5900427194472
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
KRAFT 6011532 Remblokken
Artikelnummer: 6011532
18,13 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-64%
BLUE PRINT ADA104249 Remblokken Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact
Product informatie
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Inbouwplaats: Achteras
  • Slijtageindicator: Excl. slijtage waarschuwingscontact
  • Lengte [mm]: 123
  • Breedte [mm]: 52
  • Dikte 1 [mm]: 16
  • Controleteken: ECE R90 Approved
  • Gewicht [kg]: 1,008
  • productnummer: ADA104249
  • onze prijs: 20,12 €
  • Merk: BLUE PRINT
  • EAN nummer: 5050063621648
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
BLUE PRINT D1095-7874 Remblokken
Artikelnummer: ADA104249
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

56,01 €
20,12 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
BREMBO P 59 042 Remblokken Geschikt voor slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren
Product informatie
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Slijtageindicator: Geschikt voor slijtage waarschuwingscontact
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Zonder toebehoren
  • Remsysteem: Teves
  • Dikte [mm]: 17
  • Hoogte [mm]: 52
  • Breedte [mm]: 123
  • WVA-nummer: 23482, 24137
  • productnummer: P 59 042
  • onze prijs: 21,74 €
  • Merk: BREMBO
  • EAN nummer: 8020584055731
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
BREMBO 23482 Remblokken
Artikelnummer: P 59 042
21,74 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-72%
BOSCH 0 986 494 528 Remblokken Low-Metallic, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding
Product informatie
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Materiaal: Low-Metallic
  • Dikte [mm]: 16,4
  • Hoogte [mm]: 51,9
  • Breedte [mm]: 123,2
  • WVA-nummer: 25212
  • Controleteken: ECE-R90
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding
  • productnummer: 0 986 494 528
  • onze prijs: 22,10 €
  • Merk: BOSCH
  • EAN nummer: 4047025170017
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
BOSCH BP1449 Remblokken
Artikelnummer: 0 986 494 528
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

80,10 €
22,10 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
Autodoc online werkplaats Doe-het-zelf autoreparatie
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een FORD FOCUS 2 (DA) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een achter remschijven van remblokken vervangen op een FORD FOCUS 2 HANDLEIDING | AUTODOC
Hoe een achter remschijven van remblokken vervangen op een MAZDA 3 BK HANDLEIDING | AUTODOC
Hoe een voor remschijven van Remblokken vervangen op een MAZDA 3 BK HANDLEIDING | AUTODOC
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een RENAULT SCENIC 2 (JM) [AUTODOC-TUTORIAL]

Remblokken Tutorial/Stap voor stap gids reparatie en vervanging

Remblokken LPR 05P1236 : Ervaringen en evaluatie

Heeft u ooit LPR Remblokken 05P1236 gekocht bij AUTODOC?

Beoordeel het artikel

Voeg foto's of video's aan uw beoordeling toe
Voeg bestanden toe
4
Dit artikel is beoordeeld door 4 klanten
0 sterren 5 sterren
Hoe het aantal toebedeelde sterren wordt berekend

Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.

Hoe wij recensies verifiëren

Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.

FAQ: Veelgestelde vragen

0 Vragen
Vragen over LPR Remblokkenset 05P1236?
Indien u nog steeds vragen heeft over het product of u wenst gedetailleerde informatie over het product.
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen.
Gelieve uw VIN in te voeren zodat we uw aanvraag sneller kunnen verwerken

Populaire posts

Betalingen:
Betaal met paypal — Betaal snel en veilig voor LPR Remblokset 05P1236
MasterCard — betaalmethoden voor LPR Remblokkenset 05P1236
Betaal snel en eenvoudig met Visa LPR Remblokken 05P1236, 23482
Betaal na levering van Remblokkenset LPR 05P1236
Remblokkenset LPR 8032532085226 betaald via overschrijving
Koop Remblok LPR 8032532085226 via account — eenvoudig en zonder rompslomp online

Wenst u meer te weten over LPR Remblokset?

Lees de Remblokken 05P1236 FAQ en beoordelingen van klanten!

Hulp nodig? Contact

Verzendmethode:
Remblokkenset 8032532085226 Betrouwbare en veilige levering met DHL
Ontvang Remblokset 05P1236, 23482 via UPS
Remblok 05P1236 betrouwbaar aan uw deur geleverd door GHS

Elke bestelling boven de 120 € wordt gratis binnen Nederland verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 120 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €

  • 14 dagen retourbeleid
    14 dagen retourbeleid
  • Safe Order 200 dagen voor
    Veilig bestellen 200 dagen
  • Veilige betaling
    Veilige betaling
  • Gratis Levering
    Gratis Levering
LPR 05P1236: reserveonderdelen met gelijke eigenschappen
AKEBONO AN718K
AKEBONO AN718KE
AKRON-MALÒ 1050118
ASHIKA 5100005
BOSCH 0986494127
BOSCH 0986494528
BOSCH 0986495055
CIFAM 8223371
CIFAM 822-337-1
COMLINE ADB02198
EUROREPAR 1617257980
FEBI BILSTEIN 16744
FEBI BILSTEIN 16864
FEBI BILSTEIN 16718
16,19 €* KLANTEN KEUZE
FERODO FDB1766
FERODO FDB1931
ICER 181651
ICER 181744
JURID 573186J
37,60 €*
MAGNETI MARELLI 363916060431
METELLI 2203371
REMSA 084220
REMSA 084230
ROADHOUSE 284220
ROADHOUSE 284230
ROULUNDS BRAKING 51917981
ROULUNDS BRAKING 51926381
SAMKO 5SP1236
21,26 €*
TEXTAR 2413781
TEXTAR 2413701
25,28 €*
TEXTAR 2521201
39,60 €*
TRUSTING 3461
VALEO 598783
35,99 €*
fri.tech. 3461
*Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten