Sorry, dit onderdeel is niet geschikt voor uw wagen. Gelieve een gelijkaardig product te bekijken voor uw wagen.
QUINTON HAZELL QDK125 Poly V-riem set
- Ribbenaantal: 5
- Lengte [mm]: 1205
- Aantal rollen: 1
- productnummer: QDK125
- onze prijs: 121,49 €
- Merk: QUINTON HAZELL
- EAN nummer: 5050438478594
- Conditie: Geheel nieuw
Prijs incl. 21% BTW
Verkocht door AUTODOC
Poly V-riem set QUINTON HAZELL QDK125 compatibel met de volgende populaire auto's
| Automodellen | Opel Corsa D; Opel Insignia A Sports Tourer; Opel Astra J; Opel Astra J Sports Tourer; Opel Corsa E; Opel Zafira Tourer; Opel Meriva B; Opel Insignia A g09; Opel Insignia Sedan; Chevrolet Cruze j300; Chevrolet Orlando j309; Corsa D; Opel Astra J gtc; Astra J P10; Chevrolet Cruze j305; Chevrolet Cruze Station Wagon; Opel Astra J Sedan; Corsa E X15; Zafira C P12; Astra Mk6 (J) GTC (P10) |
| Motoren | 1.4; 1.2; 1.2 LPG; 1.4 LPG; 1.4 Turbo; 1.2 i 16V |
| Motorvermogen (pk) | 69-150 Pk |
| Vermogen (kilowatt) | 51-110 kW |
| Bouwjaar | 2009-2025 |
| Artikelnummer van fabrikant | QBR51205, QTA1190 |
| OE-onderdeelnummer(s) |
Heeft u ooit QUINTON HAZELL Poly V-riem set QDK125 gekocht bij AUTODOC?
Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.
Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.
Vragen en antwoorden
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
QUINTON HAZELL QDK125: populaire artikelen
Wenst u meer te weten over QUINTON HAZELL Poly V-riem set?
Lees de Poly V-riem set QDK125 FAQ en beoordelingen van klanten!
Hulp nodig? Contact
Elke bestelling boven de 100 € wordt gratis binnen Nederland verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 100 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €
Uw recent bekeken artikelen
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
NAP carparts CAK10880 Katalysator
Euro 2, met montage-/bevestigingsmateriaal, Lengte: 1320 mm
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
- Multiriem set Opel Corsa D
- Multiriem set Opel Insignia A Sports Tourer
- Multiriem set Opel Astra J
- Multiriem set Opel Astra J Sports Tourer
- Multiriem set Opel Corsa E
- Multiriem set Opel Zafira Tourer
- Multiriem set OPEL CORSA
- Multiriem set OPEL INSIGNIA
- Multiriem set OPEL ASTRA
- Multiriem set OPEL ZAFIRA