• SHOP
  • CLUB
Premiumaccount uitproberen
0
Mijn garage
Voertuig toevoegen
0
Artikelen #96-6685
0,00 €
Uw winkelwagentje is nog leeg
Zo kunt u een product kopen dat met uw auto compatibel is
U KUNT UW AUTO NIET VINDEN IN DE CATALOGUS?

FEBI BILSTEIN 34884 Draagarm Met lager, Achteras links, Onder, Achter, Achteras rechts, Driehoeksdraagarm, Plaatstaal

Artikelnummer: 34884 EAN: 4027816348849
Beoordelingen - 10
Beschrijving
  • Inbouwplaats: Achteras links, Onder, Achter, Achteras rechts
  • Materiaal: Plaatstaal
  • Draagarmtype: Driehoeksdraagarm
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met lager
  • Gewicht [kg]: 2,7
  • productnummer: 34884
  • Merk: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816348849
  • TecDoc-motornummer: Dit kenmerk hangt af van het automodel
  • Conditie: Geheel nieuw
Gebruiksnummers: FEBI BILSTEIN 34884
In voorraad
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

106,29 € -55%
47,52 €

Prijs incl. 21% BTW

excl. verzendkosten

Voeg toe aan verlanglijst
Autodoc Plus voor FEBI BILSTEIN 34884
Meer informatie
Geschikt voor de personenwagens van
FEBI BILSTEIN 1K0 505 311 AB Draagarm

Volledig gelijkwaardige producten

-35%
RIDEX 273C0422 Draagarm Achteras links en rechts, Onder, Enkelvoudigedraagarm, Plaatstaal
Product informatie
  • Materiaal van chassis: Plaatstaal
  • Inbouwplaats: Achteras links en rechts, Onder
  • Draagarmtype: Enkelvoudigedraagarm
  • Lengte [mm]: 592
  • Binnendiameter 2 [mm]: 12,2, 12,5
  • productnummer: 273C0422
  • Merk: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191331512
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
RIDEX 273C0422 Draagarm
Artikelnummer: 273C0422
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

59,97 €
38,57 €
(Prijs per stuk)
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
REINHOCH RH05-0007 Draagarm Met lager, Achteras links en rechts, Onder, Driehoeksdraagarm, Plaatstaal
Product informatie
  • Inbouwplaats: Achteras links en rechts, Onder
  • Materiaal: Plaatstaal
  • Draagarmtype: Driehoeksdraagarm
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met lager
  • Vereist aantal stuks: 2
  • Ophangwijze: Rubbermetaallager
  • productnummer: RH05-0007
  • Merk: REINHOCH
  • EAN nummer: 5901655171310
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
REINHOCH RH05-0007 Draagarm
Artikelnummer: RH05-0007
37,13 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-70%
MOOG VO-TC-8737 Draagarm Met rubberlager, Aan beide zijden, Achteras, Onder, Driehoeksdraagarm, Plaatstaal
Product informatie
  • Inbouwplaats: Aan beide zijden, Achteras, Onder
  • Materiaal: Plaatstaal
  • Draagarmtype: Driehoeksdraagarm
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met rubberlager
  • Bundeltype: Box
  • Artikelnummer van de aanbevolen artikel: VO-SB-7880
  • Verpakkingslengte [cm]: 61
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 12
  • Verpakkingshoogte [cm]: 8,5
  • productnummer: VO-TC-8737
  • Merk: MOOG
  • EAN nummer: 4044197569854
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
MOOG VO-TC-8737 Draagarm
Artikelnummer: VO-TC-8737
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

131,42 €
38,96 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-61%
METZGER 58073609 Draagarm Zonder fuseekogel, Achteras, Onder, Driehoeksdraagarm
Product informatie
  • Inbouwplaats: Achteras, Onder
  • Draagarmtype: Driehoeksdraagarm
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Zonder fuseekogel
  • productnummer: 58073609
  • Merk: METZGER
  • EAN nummer: 4250032523084
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
METZGER 58073609 Draagarm
Artikelnummer: 58073609
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

120,34 €
46,51 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-71%
VAICO V10-7242 Draagarm Original VAICO kwaliteit, Achteras onder, Driehoeksdraagarm
Product informatie
  • aanvullende informatie: Original VAICO kwaliteit
  • Inbouwplaats: Achteras onder
  • Draagarmtype: Driehoeksdraagarm
  • Gewicht [kg]: 2,514
  • Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap: V99-1020
  • asvermeting na montage noodzakelijk
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 19
  • Verpakkingshoogte [cm]: 8,8
  • Verpakkingsdiepte [cm]: 62,4
  • productnummer: V10-7242
  • Merk: VAICO
  • EAN nummer: 4046001320125
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
VAICO V10-7242 Draagarm
Artikelnummer: V10-7242
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

165,16 €
46,94 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-55%
MAPCO 52742 Draagarm Onder, Voor, Achteras links, Achteras rechts, Driehoeksdraagarm, Plaatstaal
Product informatie
  • Inbouwplaats: Onder, Voor, Achteras links, Achteras rechts
  • Materiaal: Plaatstaal
  • Draagarmtype: Driehoeksdraagarm
  • Vereist aantal stuks: 2
  • productnummer: 52742
  • Merk: MAPCO
  • EAN nummer: 4043605761545
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
MAPCO 52742 Draagarm
Artikelnummer: 52742
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

105,75 €
47,09 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
Autodoc online werkplaats Doe-het-zelf autoreparatie
Hoe een voorste draagarm vervangen op een VW GOLF 6 (5K1) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een draagarm vervangen op een VW GOLF 5 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een achteraan draagarm vervangen op een VW GOLF 5 (1K1) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een voorste draagarm vervangen op een VW GOLF 5 (1K1) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een voorste draagarm vervangen op een VW CADDY 3 (2KB) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een achterste draagarm vervangen op een VW PASSAT VARIANT B6 3C [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een achteraan draagarm vervangen op een VW GOLF 6 (5K1) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een voorste draagarm vervangen op een VW PASSAT B6 (3C5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een achteraan draagarm vervangen op een VW GOLF 6 (5K1) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een voorste draagarm vervangen op een AUDI A3 2 (8PA) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een voorste draagarm vervangen op een VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een achteraan draagarm vervangen op een VW PASSAT B6 (3C5) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een achteraan draagarm vervangen op een VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [AUTODOC-TUTORIAL]

Draagarm Tutorial/Stap voor stap gids reparatie en vervanging

Draagarm FEBI BILSTEIN 34884 : Ervaringen en evaluatie

Heeft u ooit FEBI BILSTEIN Draagarm 34884 gekocht bij AUTODOC?

Beoordeel het artikel

Voeg foto's of video's aan uw beoordeling toe
Voeg bestanden toe
4
Dit artikel is beoordeeld door 10 klanten
0 sterren 5 sterren
Hoe het aantal toebedeelde sterren wordt berekend

Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.

Hoe wij recensies verifiëren

Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.

FAQ: Veelgestelde vragen

0 Vragen
Vragen over FEBI BILSTEIN Draagarmen 34884?
Indien u nog steeds vragen heeft over het product of u wenst gedetailleerde informatie over het product.
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen.
Gelieve uw VIN in te voeren zodat we uw aanvraag sneller kunnen verwerken

Betalingen:
Betaal met paypal — Betaal snel en veilig voor FEBI BILSTEIN Draagarm, wielophanging 34884
MasterCard — betaalmethoden voor FEBI BILSTEIN Draagarmen 34884
Betaal snel en eenvoudig met Visa FEBI BILSTEIN Draagarm 34884
Betaal na levering van Draagarmen FEBI BILSTEIN 34884
Draagarmen FEBI BILSTEIN 4027816348849 betaald via overschrijving
Koop Draagarm FEBI BILSTEIN 4027816348849 via account — eenvoudig en zonder rompslomp online

Wenst u meer te weten over FEBI BILSTEIN Draagarm, wielophanging?

Lees de Draagarm 34884 FAQ en beoordelingen van klanten!

Hulp nodig? Contact

Verzendmethode:
Draagarmen 4027816348849 Betrouwbare en veilige levering met DHL
Ontvang Draagarm, wielophanging 34884 via UPS
Draagarm 34884 betrouwbaar aan uw deur geleverd door GHS

Elke bestelling boven de 120 € wordt gratis binnen Nederland verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 120 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €

  • 14 dagen retourbeleid
    14 dagen retourbeleid
  • Safe Order 200 dagen voor
    Veilig bestellen 200 dagen
  • Veilige betaling
    Veilige betaling
  • Gratis Levering
    Gratis Levering
FEBI BILSTEIN 34884: reserveonderdelen met gelijke eigenschappen
A.B.S. 211261
121,58 €*
ACDelco 19381223
ACEMARK 188189
AKRON-MALÒ 17494
ALANKO 10340121
ASHIKA 158-00-0920
ASHIKA 158-00-0921
BBR Automotive 001-10-31603
BENDIX 047863B
BENDIX 047864B
BRÜCK GERMANY 1K0505311AA
DAKAtec 100553
59,38 €*
EGT 181304EGT
ESEN SKV 04SKV640
ETS 02.TC.277
EUROREPAR 1679740380
FORMPART 1100080
JAPKO 1580920
JAPKO 1580921
KRAFTVOLL GERMANY 13050118
MAGNETI MARELLI 030607021382
MEYLE 100 505 0016
7,00 €* Beste prijs garantie
MTR 10726549
MTR 12133719
OCAP 0704280
ORIGINAL IMPERIUM 1610
OSSCA 15718
PROFIT 2304-0765
SASIC 2256123
10,18 €*
SYD 1526060
ZPY 1K0 505 311AA
*Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten