• SHOP
  • CLUB
Premiumaccount uitproberen
0
Mijn garage
Voertuig toevoegen
0
Artikelen #61-3172
0,00 €
Uw winkelwagentje is nog leeg
Zo kunt u een product kopen dat met uw auto compatibel is
U KUNT UW AUTO NIET VINDEN IN DE CATALOGUS?

BREMBO P 59 042X Remblokken Geschikt voor slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren

Artikelnummer: P 59 042X EAN: 8020584121696
Beoordelingen - 3
Beschrijving
  • Slijtageindicator: Geschikt voor slijtage waarschuwingscontact
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Zonder toebehoren
  • Remsysteem: Teves
  • Dikte [mm]: 17
  • Hoogte [mm]: 52
  • Breedte [mm]: 123
  • WVA-nummer: 23482, 24137
  • productnummer: P 59 042X
  • onze prijs: 42,83 €
  • Merk: BREMBO
  • EAN nummer: 8020584121696
  • Inbouwplaats: Dit kenmerk hangt af van het automodel
  • Conditie: Geheel nieuw
BREMBO
Gebruiksnummers: BREMBO P 59 042X
In voorraad
42,83 €

Prijs incl. 21% BTW

excl. verzendkosten

Voeg toe aan verlanglijst
Autodoc Plus voor BREMBO P 59 042X
Meer informatie
ОЕ-nummer

OE referentienummer(s) vergelijkbaar met de originele artikelnummers:

BREMBO 1360254 Remblokken
Belangrijke voordelen van P 59 042X BREMBO remblokken

Ancho [mm]: 123, Número de WVA: 23482, Espesor [mm]: 17

Remblokken BREMBO P 59 042X

Ze zijn uitgerust met speciale antipiepringen.

Hierdoor worden geluidsvibraties efficiënt geabsorbeerd, zodat het akoestische comfortniveau toeneemt.

BREMBO P59042X Remblokken

Ze beschikken over een mechanisme om de blokken snel en eenvoudig te verwijderen.

Dit vereenvoudigt de installatieprocedure aanzienlijk.

BREMBO P 59 042X - Remblokken

De componenten ondergaan een thermische behandeling tijdens de productie.

Daarom werken de onderdelen zelfs effectief bij extreem hoge temperaturen.

Remblokken BREMBO P59042X

Ze hebben een stabiele wrijvingscoëfficiënt bij zowel hoge als lage temperaturen.

Ze worden gekenmerkt door hun superieure prestatie.

BREMBO P59042X Remblokken

Ze worden vervaardigd uit materialen bestand tegen schuring.

Een speciaal voeringmateriaal Ferodo FM1000.

Remblokken BREMBO 8020584121696

Voor de productie wordt gebruik gemaakt van de spuitgiettechnologie.

Dit garandeert een strakke verbinding van het remblok met de voering.

Remblokken BREMBO

Brembo remblokken staan voor premium kwaliteit en effectiviteit. Voor hun productie gebruikt het Italiaanse bedrijf Brembo S.p.A., opgericht in 1961, hun eigen innovatieve oplossingen en technologieën die geïmplementeerd worden in de productie van de componenten voor racewagens.

Autodoc online werkplaats Doe-het-zelf autoreparatie
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een FORD FOCUS 2 (DA) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een achter remschijven van remblokken vervangen op een FORD FOCUS 2 HANDLEIDING | AUTODOC
Hoe een achter remschijven van remblokken vervangen op een MAZDA 3 BK HANDLEIDING | AUTODOC
Hoe een remblokken achteraan vervangen op een VOLVO V50 1 (P12) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een VOLVO V50 1 (P12) [AUTODOC-TUTORIAL]
Hoe een voor remschijven van Remblokken vervangen op een MAZDA 3 BK HANDLEIDING | AUTODOC
Hoe een remblokken vooraan vervangen op een RENAULT SCENIC 2 (JM) [AUTODOC-TUTORIAL]

Remblokken Tutorial/Stap voor stap gids reparatie en vervanging

Remblokken BREMBO P 59 042X : Ervaringen en evaluatie

Heeft u ooit BREMBO Remblokken P 59 042X gekocht bij AUTODOC?

Beoordeel het artikel

Voeg foto's of video's aan uw beoordeling toe
Voeg bestanden toe
4
Dit artikel is beoordeeld door 3 klanten
0 sterren 5 sterren
Hoe het aantal toebedeelde sterren wordt berekend

Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.

Hoe wij recensies verifiëren

Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.

FAQ: Veelgestelde vragen

0 Vragen
Vragen over BREMBO Remblokkenset P 59 042X?
Indien u nog steeds vragen heeft over het product of u wenst gedetailleerde informatie over het product.
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen.
Gelieve uw VIN in te voeren zodat we uw aanvraag sneller kunnen verwerken

Populaire posts

Betalingen:
Betaal met paypal — Betaal snel en veilig voor BREMBO Remblokset P 59 042X
MasterCard — betaalmethoden voor BREMBO Remblokkenset P59042X
Betaal snel en eenvoudig met Visa BREMBO Remblokken P 59 042X
Betaal na levering van Remblokkenset BREMBO P 59 042X
Remblokkenset BREMBO 8020584121696 betaald via overschrijving
Koop Remblok BREMBO 8020584121696 via account — eenvoudig en zonder rompslomp online

Wenst u meer te weten over BREMBO Remblokset?

Lees de Remblokken P59042X FAQ en beoordelingen van klanten!

Hulp nodig? Contact

Verzendmethode:
Remblokkenset 8020584121696 Betrouwbare en veilige levering met DHL
Ontvang Remblokset P 59 042X via UPS
Remblok P 59 042X betrouwbaar aan uw deur geleverd door GHS

Elke bestelling boven de 120 € wordt gratis binnen Nederland verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 120 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €

  • 14 dagen retourbeleid
    14 dagen retourbeleid
  • Safe Order 200 dagen voor
    Veilig bestellen 200 dagen
  • Veilige betaling
    Veilige betaling
  • Gratis Levering
    Gratis Levering
BREMBO P 59 042X: reserveonderdelen met gelijke eigenschappen
A.B.S. 37216OE
A.B.S. 37216
54,74 €*
AKRON-MALÒ 1050118
ATE 13046071602
ATE 13046071752
ATE 13046071942
AUGROS 55602858
BENDIX 510379
BOSCH 0986494032
BRECK 241370070200
EUROBRAKE 5502222562
EUROREPAR 1617257980
EUROREPAR 1677812980
EUROREPAR 1686268580
HELLA PAGID 355011731
HELLA PAGID 355045411
ICER 181651
KAWE 084220
LPR 05P1236
15,00 €* Beste prijs garantie
MAGNETI MARELLI 363700201489
MASTER-SPORT GERMANY 13046071752NSETMS
MAXGEAR 190523
METELLI 2203371
METZGER 084220
MEYLE 0252413716
NK 222562
OPTIMAL 12336
REMSA 084220
REMSA 084230
ROADHOUSE 084220
ROADHOUSE 284220
STELLOX 000008SX
STELLOX 1355000SX
SWAG 50916718
TEXTAR 2413701
31,88 €*
ZIMMERMANN 241371681
sbs 1501222562
*Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten