• SHOP
  • CLUB
Premiumaccount uitproberen
0
Mijn garage
Voertuig toevoegen
0
Artikelen #45-9332
0,00 €
Uw winkelwagentje is nog leeg
Zo kunt u een product kopen dat met uw auto compatibel is
U KUNT UW AUTO NIET VINDEN IN DE CATALOGUS?

BLUE PRINT ADV182521 Interieurfilter pollenfilter, 279 mm x 205 mm x 25 mm

Artikelnummer: ADV182521 EAN: 5050063229325
Beoordelingen - 3
Beschrijving
  • Filter type: pollenfilter
  • Lengte [mm]: 279
  • Breedte [mm]: 205
  • Hoogte [mm]: 25
  • Gewicht [kg]: 0,068
  • Voor OE nummer: 1H0 819 644 B
  • productnummer: ADV182521
  • onze prijs: 5,16 €
  • Merk: BLUE PRINT
  • EAN nummer: 5050063229325
  • Voor PR nummer: Dit kenmerk hangt af van het automodel
  • Conditie: Geheel nieuw
BLUE PRINT
Gebruiksnummers: BLUE PRINT ADV182521
In voorraad
RRP

RRP is de aanbevolen winkelprijs, vastgesteld door de fabrikant of importeur van het product en verstrekt door de fabrikant, leverancier of detailhandelaar. AUTODOC toont de RRP (incl. BTW) voor een product als deze werd ontvangen van tenminste één leverancier of een andere bron die over dergelijke informatie beschikt.

18,20 € -71%
5,16 €

Prijs incl. 21% BTW

excl. verzendkosten

Voeg toe aan verlanglijst
Autodoc Plus voor BLUE PRINT ADV182521
Meer informatie
Geschikt voor de personenwagens van
BLUE PRINT 1H0 819 644 B Interieurfilter

Volledig gelijkwaardige producten

-50%
RIDEX 424I0003 Interieurfilter pollenfilter, Filter insert, 282 mm x 207 mm x 26 mm
Product informatie
  • Filter type: pollenfilter, Filter insert
  • Lengte [mm]: 282
  • Breedte [mm]: 207
  • Hoogte [mm]: 26
  • productnummer: 424I0003
  • onze prijs: 5,10 €
  • Merk: RIDEX
  • EAN nummer: 4059191333561
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
RIDEX 424I0003 Interieurfilter pollenfilter, Filter insert, 282 mm x 207 mm x 26 mm
Artikelnummer: 424I0003
RRP

10,40 €
5,10 €
(Prijs per stuk)
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-70%
FEBI BILSTEIN 09446 Interieurfilter pollenfilter, 279 mm x 205 mm x 25 mm
Product informatie
  • Filter type: pollenfilter
  • Lengte [mm]: 279
  • Breedte [mm]: 205
  • Hoogte [mm]: 25
  • Gewicht [kg]: 0,113
  • Voor OE nummer: 1H0 819 644 B
  • productnummer: 09446
  • onze prijs: 5,40 €
  • Merk: FEBI BILSTEIN
  • EAN nummer: 4027816094463
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
FEBI BILSTEIN 09446 Interieurfilter pollenfilter, 279 mm x 205 mm x 25 mm
Artikelnummer: 09446
RRP

18,20 €
5,40 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
KRAFT 1730010 Interieurfilter Stoffilter, 279,5 mm x 206 mm x 25 mm
Product informatie
  • Filter type: Stoffilter
  • Lengte [mm]: 279,5
  • Breedte [mm]: 206
  • Hoogte [mm]: 25
  • Productienummer: 1730010
  • productnummer: 1730010
  • onze prijs: 5,64 €
  • Merk: KRAFT
  • EAN nummer: 5901159135610
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
KRAFT 1730010 Interieurfilter Stoffilter, 279,5 mm x 206 mm x 25 mm
Artikelnummer: 1730010
5,64 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-68%
CHAMPION CCF0001 Interieurfilter pollenfilter, Stoffilter, 278 mm x 207 mm x 25 mm
Product informatie
  • Filter type: pollenfilter, Stoffilter
  • Lengte [mm]: 278
  • Breedte [mm]: 207
  • Hoogte [mm]: 25
  • Bundeltype: Doos
  • Verpakkingslengte [cm]: 31,8
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 25,2
  • Verpakkingshoogte [cm]: 3,9
  • productnummer: CCF0001
  • onze prijs: 5,87 €
  • Merk: CHAMPION
  • EAN nummer: 4044197724369
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
CHAMPION CCF0001 Interieurfilter pollenfilter, Stoffilter, 278 mm x 207 mm x 25 mm
Artikelnummer: CCF0001
RRP

18,85 €
5,87 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
-51%
MAGNETI MARELLI 350203061220 Interieurfilter Filter insert, Stoffilter, 280 mm x 205 mm x 25 mm
Product informatie
  • Filter type: Filter insert, Stoffilter
  • Lengte [mm]: 280
  • Breedte [mm]: 205
  • Hoogte [mm]: 25
  • productnummer: 350203061220
  • onze prijs: 5,95 €
  • Merk: MAGNETI MARELLI
  • EAN nummer: 8001063329222
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
MAGNETI MARELLI BCF122 Interieurfilter Filter insert, Stoffilter, 280 mm x 205 mm x 25 mm
Artikelnummer: 350203061220
RRP

12,27 €
5,95 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
DENSO DCF461P Interieurfilter Stoffilter, 280 mm x 205 mm x 25 mm
Product informatie
  • Filter type: Stoffilter
  • Lengte [mm]: 280
  • Breedte [mm]: 205
  • Hoogte [mm]: 25
  • Gewicht [g]: 80
  • Voor OE nummer: 1H0819644B
  • Brutogewicht [g]: 152
  • productnummer: DCF461P
  • onze prijs: 5,98 €
  • Merk: DENSO
  • EAN nummer: 8717613009390
  • Conditie: Geheel nieuw
Details
DENSO DCF461P Interieurfilter Stoffilter, 280 mm x 205 mm x 25 mm
Artikelnummer: DCF461P
5,98 €
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
Autodoc online werkplaats Doe-het-zelf autoreparatie
Hoe een interieurfilter vervangen op een VW T5 TRANSPORTER Van [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een interieurfilter / pollenfilter vervangen op een AUDI A3 1 (8L1) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een interieurfilter vervangen op een VOLKSWAGEN T5 HANDLEIDING | AUTODOC
Hoe een interieurfilter vervangen op een VW POLO 6n1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een interieurfilter vervangen op een SEAT LEON 1M1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een interieurfilter vervangen op een VOLKSWAGEN GOLF 3 (1H1) [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een interieurfilter vervangen op een VW LUPO 6x1 [HANDLEIDING AUTODOC]
Hoe een interieurfilter / pollenfilter vervangen op een VW PASSAT 5 (B5) [AUTODOC-TUTORIAL]

Interieurfilter Tutorial/Stap voor stap gids reparatie en vervanging

Interieurfilter BLUE PRINT ADV182521 : Ervaringen en evaluatie

Heeft u ooit BLUE PRINT Interieurfilter ADV182521 gekocht bij AUTODOC?

Beoordeel het artikel

Voeg foto's of video's aan uw beoordeling toe
Voeg bestanden toe
4
Dit artikel is beoordeeld door 3 klanten
0 sterren 5 sterren
Hoe het aantal toebedeelde sterren wordt berekend

Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.

Hoe wij recensies verifiëren

Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.

FAQ: Veelgestelde vragen

0 Vragen
Vragen over BLUE PRINT Pollenfilter ADV182521?
Indien u nog steeds vragen heeft over het product of u wenst gedetailleerde informatie over het product.
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen.
Gelieve uw VIN in te voeren zodat we uw aanvraag sneller kunnen verwerken

Populaire posts

Betalingen:
Betaal met paypal — Betaal snel en veilig voor BLUE PRINT Airco filter ADV182521
MasterCard — betaalmethoden voor BLUE PRINT Pollenfilter ADV182521
Betaal snel en eenvoudig met Visa BLUE PRINT Interieurfilter ADV182521
Betaal na levering van Pollenfilter BLUE PRINT ADV182521
Pollenfilter BLUE PRINT 5050063229325 betaald via overschrijving
Koop Interieurluchtfilter BLUE PRINT 5050063229325 via account — eenvoudig en zonder rompslomp online

Wenst u meer te weten over BLUE PRINT Airco filter?

Lees de Interieurfilter ADV182521 FAQ en beoordelingen van klanten!

Hulp nodig? Contact

Verzendmethode:
Pollenfilter 5050063229325 Betrouwbare en veilige levering met DHL
Ontvang Airco filter ADV182521 via UPS
Interieurluchtfilter ADV182521 betrouwbaar aan uw deur geleverd door GHS

Elke bestelling boven de 120 € wordt gratis binnen Nederland verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 120 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €

  • 14 dagen retourbeleid
    14 dagen retourbeleid
  • Safe Order 200 dagen voor
    Veilig bestellen 200 dagen
  • Veilige betaling
    Veilige betaling
  • Gratis Levering
    Gratis Levering
BLUE PRINT ADV182521: reserveonderdelen met gelijke eigenschappen
3F QUALITY 1411/1
4U Autoparts 33810VV
ACR 320411/1
AKRON-MALÒ 1530051
BBR Automotive 002-20-01494
CONTINENTAL 28.0002-1001.2
DODA 1110050059
FEBI BILSTEIN 09446
5,40 €* KLANTEN KEUZE
FRIGAIR 1310.4143
HART 328 386
HOFFER 17082
KAGER 09-0017
KRAFTVOLL GERMANY 06040046
KSH EUROPE 1803.0083003
MAGNETI MARELLI 154064173800
MAGNETI MARELLI 154064172650
MAXGEAR 26-0121
MEYLE 112 319 0001
OSSCA 03137
Omnicraft 2130513
PROFIT 1520-1027
Purolator India 2246ELI99
STORM QUALITY PARTS 14008
SWAG 30 90 9446
TOPRAN 103 091
11,37 €*
WE PARTS 17082
WXQP 320799
WXQP 320859
ZPY 1H0819644
vika 18190184201
*Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten